Kanta to najnowszy głośnik, który dołącza do kolekcji Focal’s Classic Home Audio. Wszystko, co zawarte w tym nowym głośniku poświęcone jest wydajności: nowy materiał, a także konstrukcja, która służy efektywności.

 focal kanta magellan rzeszow1

 

Z produktem Kanta N°2, firma Focal znów pojawia się na pierwszych stronach gazet przedstawiając prawdziwie unikalny produkt oferujący jeszcze więcej innowacji dla jeszcze lepiej brzmiącej akustyki. Głosnik Kanta jest całkowicie oddany wydajności. To oznacza wydajność akustyczną w każdym detalu.

Kanta jest przeznaczony dla miłośników muzyki, którzy przede wszystkim poszukują głośnika charakteryzującego się wyjątkowym i krystalicznie czystym dźwiękiem oraz kompaktową konstrukcją. Rozmiar stanowił istotne kryterium, które kierowało koncepcją .

Kanta: kompaktowość była kluczowym aspektem, o którym inżynierowie Focal musieli stale pamiętać podczas tworzenia projektu. Każdy detal konstrukcji związany jest z wydajnością. Prawdziwi już melomani oraz technofile będą zachwyceni faktem, że Kanta jest głośnikiem, który odzwierciedla ich osobowość i idealnie komponuje się z ich wnętrzem.